K objednávce nad 1200 Kč DÁREK - stříbrné náušnice tulipány zdarma.

Affiliate

Máte zájem propagovat naše šperky a získávat provizi z každé vámi přivedené objednávky? Spojili jsme se s affiliate programem eHub, díky kterému pro vás bude vše jednoduché a přehledné.

Ať již jste aktivní na sociálních sítích, píšete blog nebo třeba vlastníte webové stránky, Youtube kanál nebo diskuzní web, můžete se připojit k našim partnerům a díky zajímavé provizi 15 % začít vydělávat.

Stačí se jen registrovat zde do affiliate programu.

Po registraci k e Hub stačí umístit odkaz nebo banner na vaše stránky či sociální sítě, přes který k nám přijdou zákazníci. EHub všechny tyto zákazníky zaznamená a jednou měsíčně vám vyplatí provizi. Díky přehlednému účtu budete vědět o každé uskutečněné objednávce.

A proč propagovat právě Klenoty Amber?

  • Vše skladem s rychlým doručením. Objednávky odesíláme do 24 hodin a zákazníci tak u nás uspějí, i když hledají dárek na poslední chvíli.
  • 100 % spokojenost. Nepřeháníme, máme stovky spokojených zákazníků a na Heurece dokonce spokojenost 100 %, což je opravdu výjimečné,
  • Dárkové balení. I ten nejmenší piercing balíme do dárkové krabičky a posíláme luxusně zabalený. Zákazníci naše balíčky milují.
  • Vysoký konverzní poměr. Díky pozitivním recenzím, nízké ceně dopravy a zajímavým nabídkám.
  • Veliký výběr překrásných šperků nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na majitelku Ivetu: info@klenotyamber.cz

 

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet