Jantarové náramky pro děti

Je vaše děťátko podrážděné a neklidné? Trápí ho horečka či bolest? Pomozte mu zvládnout tyto nepříjemné chvilky s jantarovými náramky pro děti z Klenoty Amber!

Pravý jantar se odedávna těší velké oblibě. Tradiční přírodní medicína na něj nedá dopustit, jelikož prý ulevuje od bolesti zubů, hlavy i krku, ale pomáhá také při horečce, virózách či angínách. Potěšte proto své děťátko a pořiďte mu náramky z jantaru z naší nabídky. 

Tyto jantarové náramky jsou vyrobeny ze sekaného či broušeného jantaru pocházejícího z certifikovaných rodinných dílen v Litvě. Jsou navlečeny na pružné gumičce nebo kvalitní hedvábné šňůrce a opatřeny uzlíky mezi jednotlivými korálky tak, aby se v případě roztržení náramek nerozsypal. 

Vyberte si z našich jantarových náramků pro děti v šíři 14 cm, které můžete dítku dát na ruku i nohu. Najdete zde náramky z jantaru v medovém, koňakovém i rubínovém odstínu. Svému děťátku můžete pomoct i jantarovými náhrdelníky, které nabízíme v podobě čistě jantarových korálek i korálek v kombinaci s drahými kameny.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

145189
1145189
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet