K nákupu nad 1 200 Kč relaxační šumivá bomba do sprchy jako dárek!

Jantarové korálky pro malé děti - 32 cm

Nejprodávanější

30 položek celkem

Cena

145435
1145435

Značky

Položek k zobrazení: 30
chipsy tmavý koňak Kód: 538
187 jantarove koralky pro deti prirodni multicolor Kód: 1350/SRO
čakrový (2)
410 Kč
Kód: 316
tyrkys a citronový jantar Kód: 304
184 jantarove koralky pro deti prirodni medove svetle Kód: 184
Jantarové korálky pro děti - kulaté, leštěné, mléčné Kód: 1946
Jantarové korálky pro děti - přírodní rubínové tmavé Kód: 7466
Nahoru
Další produkty

V kategorii jantarových náhrdelníků pro děti můžete vybírat z opravdu široké škály tvarů a barev jantaru a také z korálků, které kombinují tradiční jantar spolu s dalšími drahými kameny, například s tyrkysem, ametystem či růženínem. Sladit je můžete s jantarovými šperky pro dospělé, díky kterým může mít stejné korálky celá rodina. 

Všechny jantarové korálky vyrábíme s plastovým šroubovacím uzávěrem, který pevně drží. U vybraných druhů pak můžete zvolit také bezpečnostní variantu, tedy uzávěr, který sám povolí při menším tahu a korálky se tak rozepnou.

Délka korálků je 31 - 33 cm, většině dětí vydrží přibližně do 7 let, před zakoupením však doporučujeme krk přeměřit, jelikož jsou mezi dětmi velké rozdíly. Korálky nesmí škrtit, ale také by neměly být kvůli bezpečnosti příliš dlouhé, ideální je, když sahají jen kousek pod klíční kosti.

Jantarové korálky jsou celé vyrobeny ručně v malých litevských dílnách, každý jednotlivý kamínek je skutečně ručně ohlazený a provrtaný. Podporujeme tak tradiční baltské řemeslo a také práci maminek malých dětí, kterým je zde umožněno pracovat podle svých možností.

Korálky jsou vyrobeny z certifikovaných kamenů a zpracovány v místech těžby jantaru. 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet