K objednávce nad 1200 Kč DÁREK - stříbrné náušnice tulipány zdarma.

O nás

"Amber znamená jantar a jantar znamená Slunce..."

Naše značka Klenoty Amber vznikla teprve nedávno, v roce 2018. Jantar jsme si však zamilovali už před šesti lety, kdy se nám narodila dcera a my jí pořídili dětské jantarové korálky. Tento "kámen" nás okouzlil natolik, že jsme zanedlouho začali dovážet z Litvy ručně dělané korálky pro děti a této činnosti se věnujeme stále. Dodáváme jantarové náhrdelníky a náramky pro děti i dospělé do kamenných obchodů napříč Českou republikou a také do mnoha eshopů. Za ty roky víme o jantaru mnoho a poznáme kvalitu...

Iveta Polívková

Od začátku jsme však toužili nabídnout i luxusní šperky, které spojí eleganci ušlechtilých kovů s pozitivním vlivem jantaru. A tak vznikly Klenoty Amber. K nabídce jantarových šperků jsme později začali přidávat další krásné kameny, které milujeme. A také klasické šperky ze zlata a stříbra, tak aby si u nás vybral každý zákazník. Téměř denně přidáváme do nabídky nový šperk. 

Nejsme jedni z mnoha. Velká část našich šperků je vyrobené ručně zkušenými klenotníky s mnohaletou praxí. Pečlivě pro vás vybíráme jedinečné klenoty z prvotřídních materiálů, většina z nich je osazena pravými kameny.

Prodáváme pouze šperky pocházející přímo od konkrétních evropských zlatníků. Pro vás je pak balíme do luxusních dárkových krabiček.

 

Všechny naše šperky jsou označeny puncovní značkou, jejich seznam najdete zde: tabulka s přehledem puncovního značení.

Najdete nás i na MALL.CZ

Náš eshop se také stal partnerem Egocard a majitelé karet Egocard si u nás mohou uplatnit slevu ve výši 25% na celý sortiment.

 Návrh bez názvu (12)

Návrh bez názvu (13)

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet