Naše šperky

"Amber znamená jantar a jantar znamená Slunce..."

Naše značka Klenoty Amber vznikla teprve nedávno, v roce 2018. Jantar jsme si však zamilovali už před čtyřmi lety, kdy se nám narodila dcera a my jí pořídili dětské jantarové korálky. Tento "kámen" nás okouzlil natolik, že jsme zanedlouho začali dovážet z Litvy ručně dělané korálky pro děti a této činnosti se věnujeme stále. Dodáváme jantarové náhrdelníky a náramky pro děti i dospělé do kamenných obchodů napříč Českou republikou a také do mnoha eshopů. Za ty roky víme o jantaru mnoho a poznáme kvalitu...

Od začátku jsme však toužili nabídnout i luxusní šperky, které spojí eleganci ušlechtilých kovů s pozitivním vlivem jantaru. A tak vznikly Klenoty Amber. K nabídce jantarových šperků jsme později začali přidávat další krásné kameny, které milujeme. A také klasické šperky ze zlata a stříbra, tak aby si u nás vybral každý zákazník. Téměř denně přidáváme do nabídky nový šperk. 

Nejsme jedni z mnoha. Velká část našich šperků je vyrobené ručně zkušenými klenotníky s mnohaletou praxí. Pečlivě pro vás vybíráme jedinečné klenoty z prvotřídních materiálů, většina z nich je osazena pravými kameny.

Prodáváme pouze šperky pocházející přímo od konkrétních evropských zlatníků. Veškeré naše šperky jsou s puncem. Pro vás je pak balíme do luxusních dárkových krabiček.

Všechny naše šperky jsou označeny puncovní značkou, jejich seznam najdete zde:tabulka s přehledem puncovního značení.