Šperk jako dárek k narození dítěte

Narození miminka je jedinečnou událostí v životě ženy, jejího partnera i celé rodiny. Je to okamžik, který přináší nekonečnou radost, lásku i naději, a proto není divu, že jako novopečení rodiče toužíme pamatovat si jej navždy. Oslavte proto narození nového člena rodiny a darujte novopečené mamince nádherný šperk, který bude připomínkou této životní události.

Šperk k narození dítěte není jen dárkem a milou pozorností, ale také poděkováním ženě, která miminko přivedla na svět. A ačkoliv je těhotenství kouzelným obdobím v životě každé ženy, společně s porodem bývá také neskutečně náročné. Hledáte-li proto krásný dárek pro maminku, který vyjádří váš upřímný zájem, obdiv a vděčnost, vsaďte na stříbrné a pozlacené šperky pro ženy z Klenoty Amber!

privesek maminka

Stříbrné šperky jako ozdoba i talisman

Šperky jako dárek k narození dítěte nejsou jen ozdobou, kterou bude každá novopečená maminka s láskou nosit. Jsou považovány také za amulet či talisman, který znázorňuje sílu mateřství a pouta s miminkem. Stříbrné šperky jsou při této události obzvláště vhodnou volbou, protože stříbro je v mnoha kulturách spojováno s ochranou a pozitivní energií

Vyberte proto své milé šperk k narození dítěte z Klenoty Amber. Každý kousek z naší nabídky je vyroben evropskými šperkaři z vysoce kvalitního puncovaného stříbra v čisté podobě či pozlacen 14k, 18k nebo 22k zlatem. Snadno si tak u nás vyberete náhrdelník, přívěsek, náramek či náušnice, které budou skvělou připomínkou a přivítáním nového člena vaší rodiny.

Šperky pro novopečené maminky

Hledáte šperk jako poděkování k narození miminka, který se bude novopečené mamince opravdu líbit? Pak můžete bez obav vybírat stříbrné šperky s vyobrazením ženy a dítěte nebo symbolikou srdce z Klenoty Amber

Naším nejoblíbenějším dárkem pro maminku po porodu je luxusní stříbrný přívěsek Maminka s dítětem, který zdobí třpytivé zirkony a který u nás najdete také v čistě stříbrném či pozlaceném provedení.

Elegantním a láskyplným šperkem je i stříbrný náhrdelník pro maminku se zirkony a červeným krystalickým srdíčkem. Každou čerstvou maminku potěší také stříbrný přívěsek k narození miminka s dvojitým srdíčkem, siluetou matky s dítětem a zirkony

privesek maminka a miminko

Šperky z lásky z Klenoty Amber

Pokud hledáte něco trošku jiného, neváhejte vybírat také z našich zamilovaných šperků k Valentýnu, kde najdete široký výběr stříbrných a pozlacených šperků pro ženy s motivem srdíčka. Tyto šperky se hodí nejen jako dárek k Valentýnu, narozeninám či výročí, ale také jako poděkování a milá pozornost k narození dítěte

Co třeba překvapit novopečenou maminku stříbrnou sadou náhrdelníku a náušnic se srdíčky a zirkony v rose gold provedení? Těm žádná žena neodolá! Nádherné kousky najdete také mezi šperky s diamantem nebo perlovými šperky.

Bez ohledu na to, jaký šperk si u nás vyberete, určitě bude pro vaši milou gestem lásky, štěstí a péče, kterou jí věnujete. Nezapomeňte proto, že i malý šperk může mít velký význam! 

Náš tip

Na Klenoty Amber najdete také jantarové korálky pro nejmenší děti, které pomáhají při růstu zoubků, nebo šperky pro děti, z nichž si určitě vyberete první náušničky pro vaši malou princeznu!

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet