Šperky k Mezinárodnímu dni žen? Jedině z Klenoty Amber!

Tak důležitý a láskyplný svátek, a přesto se mu v dnešní době dostává spíše úšklebků. A to vše kvůli éře socialismu, vynucených oslav a povadlých karafiátů. Nenechte si ale zkazit tento krásný svátek a vezměte to za jiný konec. Se šperky z Klenoty Amber můžete potěšit důležité ženy ve svém životě originálně  stylově!

Mezinárodní den žen se tradičně slaví 8. března a připomíná boj za ženská práva, rovnost a uznání významu žen ve společnosti. Tento svátek tak není žádným moderním výmyslem, ale má bohatou historii, která sahá až na počátek 20. století. V této době totiž začaly ženy po celém světě výrazně bojovat za svá práva, včetně práva volit. Dnes je Mezinárodní den žen příležitostí, jak vyjádřit úctu, lásku a obdiv významným ženám v našem životě.

9993-8_prsten

Stříbrné šperky k MDŽ = dárky od srdce

Přemýšlíte, jakým dárkem k MDŽ potěšit svou maminku, manželku nebo třeba dceru? Ačkoliv jsou květiny a bonboniéra tradiční klasikou, vězte, že stříbrný šperk může být dárkem, na který žádná žena jen tak nezapomene!

Stříbro je vzácný kov, který má dlouhou tradici a který je symbolem čistoty a elegance. Sluší mladým dívkám i zralým ženám a díky příznivé ceně si ho navíc může dovolit každý. Pečlivě vybraný dámský šperk třeba z Klenoty Amber tak může být nejen krásným módním doplňkem, ale také připomínkou vaší péče a lásky.

Jak vybrat stříbrný šperk k MDŽ?

Možná jste o výběru stříbrného šperku pro svou ženu už přemýšleli, ale nejste si jistí, zda vyberete opravdu to, co se jí bude líbit. Nemějte obavy, přinášíme pár tipů, které vám s výběrem pomohou:

  • Zaměřte se na styl - Jaké šperky má žena, kterou chcete obdarovat, ráda? Nosí jemné a elegantní šperky, nebo výrazné a originální? Líbí se jí perly, drahé kameny nebo má raději minimalistické pozlacené šperky? Jakmile budete vědět víc, zamiřte přímo do dané kategorie šperků Klenoty Amber
  • Zvažte symboliku šperku - Mnoho šperků nese určitou symboliku - srdce vyjadřující lásku, nekonečno symbolizující věčnost, anděl jako symbol čistoty a ochrany. Můžete ovšem vybrat i šperk odkazující na zájmy nebo vlastnosti obdarované, třeba šperky se zvířecími motivy nebo s iniciály jejího jména. Právě takový symbol může dodat šperku osobitý význam.
  • Nezapomeňte na drahé kameny - Přírodní drahé kameny a polodrahokamy  přidávají šperku na kráse, ale mají také vlastní hluboký význam, protože jsou jim  odedávna přisuzovány léčivé a spirituální vlastnosti. Zkusit můžete také vybrat kámen, který odpovídá barvě očí obdarované nebo kámen, o němž víte, že má pro ni speciální význam. Další možností je vyhledat si drahý kámen doporučený pro konkrétní znamení horoskopu (Rak, Býk, Blíženec atd.)

Náš tip: V nabídce Klenoty Amber najdete široký výběr stříbrných šperků s polodrahokamy a dozvíte se také více o jejich účincích a charakteristice. Vybrat ten správný šperk už tak bude opravdu snadné! Co třeba šperky s ametystem, měsíčním kamenem, růženínem nebo granátem

  • Myslete na praktičnost - Některé ženy dávají přednost šperkům, které mohou nosit každý den, kdežto jiné ocení spíše extravagantní kousky pro speciální příležitosti. Zvažte proto, jak často a při jakých příležitostech bude moci šperk nosit a podle toho vybírejte.

Ať už se rozhodnete pro náušnice, náramek, náhrdelník či prsten, darováním šperku k MDŽ uděláte své ženě, mamince i dceři opravdovou radost. A aby byla tato radost dvojnásobná, máme pro vás dárek i my! 

penezenka

Dárek ke každému šperku k MDŽ

Šperky k ženám prostě patří, a proto jsme se rozhodli, že i my vám dáme DÁREK!

Při objednávce šperků z Klenoty Amber nad 1 200 Kč v období od 1.3. 2024 až do vyprodání zásob si u nás můžete vybrat krásnou dámskou peněženku ve starorůžové či černé barvě ZDARMA. Tato elegantní dámská peněženka v rozměru 19 x 9 x 2 cm se zapínáním ve tvaru srdce každou ženu určitě potěší!

Neváhejte proto a oslavte letošní Mezinárodní den žen s noblesou. Dejte vědět všem důležitým ženám, že jsou překrásnou ozdobou vašeho života :) 

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet