K objednávce nad 1200 Kč DÁREK - dámská peněženka zdarma.

Jantarové náramky

Nechte se okouzlit výjimečným a originálním stříbrným šperkem, který nejen sluší, ale také pomáhá! Objevte náramky s magickým jantarem, který je považován za mocný kámen s ochranným účinkem a již od pradávna se používá jako amulet.

Tyto překrásné dámské náramky jsou vyrobeny z kvalitního puncovaného stříbra nebo stříbra pozlaceného 14k, 18k nebo 24k zlatem. Něžný řetízkový náramek je osazen pravým baltským jantarem a je výsledkem precizní práce zkušených šperkařů. 

Ať už si tento šperk vybíráte pro sebe nebo jím jako dárkem chcete potěšit svou manželku, přítelkyni nebo maminku, s jantarovým náramkem určitě nešlápnete vedle! Vyberte si na Klenoty Amber například pozlacený náramek s jantarem ve tvaru symbolu nekonečna  se zlatým či růžovým pozlacením nebo originální stříbrný náramek s dvěma osazenými jantary rubínové barvy.  

Pokud vás tato kombinace uchvátila, nahlédněte také do kategorie šperků s jantarem a doplňte svůj nový náramek s jantarem také jantarovými náušnicemi! Díky svým léčivým vlastnostem se jantar s oblibou používá pro zmírnění bolestí zejména u malých dětí. Neváhejte a nahlédněte do kategorie jantarových korálek a přesvědčte se sami!

1 položek celkem

Cena

10401041
110401041

Značky

Barva

Materiál

Osazení

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Náramek nekonečno Kód: 885
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet