K objednávce nad 1200 Kč DÁREK - stříbrné náušnice tulipány zdarma.

Tanzanit

V nekonečném moři drahokamů se skrývá jedinečný poklad jménem tanzanit. Tento tajemný kámen zaujme svou hypnotizující temně modrou barvou a nadchne všechny, kteří se mu přiblíží. Objeven byl přitom teprve nedávno, a to v roce 1967 v Tanzánii nedaleko Kilimandžára. Prozkoumejme společně, co dělá tanzanit tak magickým, kde ho můžeme obdivovat ve své kráse a jak jej rozeznat od jiných drahokamů. 

Osobnost tanzanitu

Tanzanit je nejen krásný, ale jsou mu popisovány i magické účinky. Svým tajemným půvabem přitahuje pozornost umělců a šperkařů. Je symbolem nezávislosti a kreativity, a proto si ho často oblíbí zvídavé duše a milovníci umění. Podporuje fantazii a jedinečnost, otevírá mysl a je tak vhodný pro spisovatele, kreativce nebo třeba návrháře. Doporučuje se také pro regeneraci a obnovu fyzických i psychických sil, při únavě a vyčerpání. 

Tanzanit znamení zvěrokruhu

Blíženec, Ryba, Střelec

Vstupte do fascinujícího světa tanzanitu a nechte se uchvátit jeho zářivým modrým tajemstvím. V naší nabídce najdete unikátní stříbrné prsteny s tanzanitem, které se stanou nezaměnitelnou ozdobou vaší ruky i šperkovnice a doporučujeme je také jako originální zásnubní prsten. Každý kus tohoto drahokamu je totiž unikát. Objevte jedinečný klenot mezi šperky.

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet